Depozyty i wypłaty w kasynie internetowym przez ecoPayz

Płatności ecoPayz

ecoPayz jest jednym z kilku dostępnych na rynku portfeli elektronicznych. Platforma ta widnieje w wielu kasynach internetowych jako dostępna forma płatności. ecoPayz może i jest mniej znanym portfelem aniżeli Skrill czy Neteller, jednak dziś postaramy się dowieść, że całkiem niesłusznie.

Historia ecoPayz

ecoPayz jest częścią funkcjonującej od 2000 roku firmy PSI-Pay. Sama platforma ecoPayz została założona w 2008 roku, natomiast niedługo później zaczęła ubiegać się o niezbędne licencje. Dzięki temu dziś funkcjonuje na podstawie pozwolenia wydanego przez Financial Conduct Authority, które uznawane jest na terenie całej Unii Europejskiej. Dziś ecoPayz jest popularnym i uznanym portfelem elektronicznym, z którego korzysta przeważająca część klientów kasyn online.

Zasada działania

ecoPayz jest platformą umożliwiającą dokonywanie bezpiecznych usług płatniczych. Za jej pomocą każdy może zlecić przelew lub wykonać inną transakcję z każdego miejsca na świecie. Portfele elektroniczne zawsze cechują się dużą łatwością użytkowania. Tak samo jest również w tym wypadku.

ecoPayz pozwala na bezpieczne przechowywanie środków i ich przelewanie na zewnętrzne konta. Dzięki niemu możesz przesyłać środki do rodziny czy znajomych będących użytkownikami ecoPayz, ale też robić przelewy na konta bankowe czy też w obrębie innych platform. Za jego pomocą można także płacić za usługi czy zakupy. ecoPayz daje możliwość zamówienia specjalnej karty zbliżeniowej, którą można płacić wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty MasterCard. Zarówno karta, jak i konto, dostępne są w kilkunastu walutach, pomiędzy którymi można się z łatwością przełączać.

Konto w ecoPayz pozwala na śledzenie na bieżąco swoich wydatków i ich pełną kontrolę. Karta połączona jest bezpośrednio z kontem, dlatego wszystkie płatności od razu wyświetlają się w formie historii transakcji.

Wpłaty i wypłaty środków

Użytkowanie ecoPayz można rozpocząć od razu po udanym procesie zakładania konta. Wprawdzie wymaga on podania kilku niezbędnych danych, jednak nadal nie powinien zająć dłużej niż kilka minut. Nie trzeba posiadać konta w banku. Nikt nie sprawdzi również naszej historii kredytowej. Po weryfikacji konta, można od razu przystąpić do przelewania na nie środków, ale też do przesyłania ich na poczet gry w kasynie.

Opłaty

Założenie oraz użytkowanie konta są bezpłatne. To samo dotyczy przelewów pomiędzy kontami ecoPayz niezależnie od tego, czy oba należą do tego samego użytkownika, czy też przelew ten ma formę płatności za zakupy internetowe. Opłatą objęte są przewalutowania (od 1.25 do 2.99%), przelewy bankowe czy wpłaty za pomocą specjalnych voucherów. Warto wspomnieć, że konto ecoPayz może mieć różne formy, od klasycznego po VIP. Im wyższy poziom konta, tym niższe opłaty i korzystniejsze limity.

Bezpieczeństwo

Najwyższym priorytetem pracowników ecoPayz jest ochrona danych wszystkich użytkowników. Ponadto konto jest dodatkowo chronione przed wirusami, szpiegami i hackerami. Wszystko to dzięki wykorzystaniu nowoczesnych protokołów bezpieczeństwa, takich jak Transport Layer Security, Certification Authority. ecoPayz działa w oparciu o Payment Card Industry i Data Security Standards.

FAQ

Czy istnieje opłata za wydanie karty?
Nie, pierwsza karta przyznawana jest całkowicie bezpłatnie.

Ile trwa przelew z ecoPayz na konto w kasynie?
Przelew środków z ecoPayz zawsze powinien trwać nie dłużej niż kilka minut.

We will be happy to hear your thoughts

      Dodaj Odpowiedź

      Kasyna.info
      Logo