Platforma Trustly i płatności w kasynach online – dowiedz się więcej

Płatności Trustly

Trustly to platforma, za pomocą której można dokonywać szybkich przelewów. System ten działa w obie strony, a więc umożliwia zarówno wpłaty, jak i wypłaty. Jest to kolejna, nowoczesna platforma, dzięki której można w szybki sposób płacić za dane usługi czy też kupować w sklepach internetowych.

Historia Trustly

Firma, która została założona w 2008 roku, początkowo nosiła nazwę Glue Finance. Nazwa ta jednak została zmieniona po kilku latach od powstania przedsiębiorstwa. Jego siedziba mieści się w Sztokholmie. Dziś firma w swoich 10 biurach zatrudnia łącznie 500 pracowników, rozrzuconych po całym świecie. Z Trustly korzysta już ponad 500 milionów klientów z aż 50 krajów. Ponadto współpracuje z 6 tysiącami banków i 8 tysiącami innych partnerów.

Zasada działania

Trustly jest systemem pozwalającym na dokonanie szybkiej wpłaty, na przykład podczas internetowych zakupów. Trustly posiada tysiące kont we wszystkich bankach. Po pobraniu środków z konta klienta, kwota ta trafia na konto będące własnością Trustly. Stamtąd z kolei wysyłane jest potwierdzenie do docelowego banku, z którym platforma współpracuje.

Na podstawie tego potwierdzenia bank wysyła środki na docelowe konto, na przykład należące do sklepu. Rachunek ten znajduje się w tym samym banku, w którym konto ma również sklep, w jakim właśnie zrobiliśmy zakupy. Po zaksięgowaniu tych środków, sklep uzna zakup za udany i rozpocznie realizację zamówienia.  

Trustly dzięki współpracy z wieloma firmami jest istotnym elementem związanym między innymi z branżą e-commerce, iGaming czy też z podróżami. Trustly jest idealnym narzędziem biznesowym, które znacznie przyspiesza proces związany z płatnościami. Za jego pomocą można wpłacać środki w różnych walutach, ale też przykładowo opłacać faktury za usługi czy towary.

Wpłaty i wypłaty środków

Aby dokonać wpłaty za pomocą Trustly, nie trzeba rejestrować się na stronie. Decydując się na zakup i wpłatę środków, dana strona odeśle nas do specjalnego formularza. W pierwszym kroku będzie trzeba podać swoje dane, natomiast później zalogować się na konto bankowe. Jest to bardzo szybki i niezbyt wymagający proces. Całość powinna zająć nie dłużej niż kilka minut. Wypłaty za pomocą Trustly również są możliwe. Wypłata zostanie zlecona na ten rachunek, który podamy wypełniając formularz.

Opłaty

Jako osoba płacąca, nie będziesz musiał ponosić żadnych opłat za dokonywanie płatności. Trustly jednak musi na czymś zarabiać. Firma utrzymuje się z prowizji za szybkie przelewy, którymi obciążone są przelewy przychodzące. Oznacza to, że prowizją objęty jest przelew, który trafi na przykład do sklepu. Prowizja ta jest stosunkowo niewielka i stanowi około 1.9% otrzymywanej kwoty.

Bezpieczeństwo

Trustly wykorzystuje niezbędne narzędzia zapewniające wszystkim klientom bezpieczeństwo. Dokonując wpłaty za pomocą Trustly musimy wypełnić formularz, który wymaga od nas podania hasła do konta bankowego. Jest to jedyna trudność, która może wzbudzić w nas brak zaufania i wątpliwości. Nie trzeba jednak się martwić, gdyż strona zawsze jest odpowiednio zabezpieczona.

FAQ

Czy korzystanie z Trustly jest bezpłatne?
Jako osoba płacąca, nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat.

Ile trwa przelew z Trustly?
Przelew zlecony za pomocą Trustly nie powinien zając więcej niż kilka minut.

We will be happy to hear your thoughts

      Dodaj Odpowiedź

      Kasyna.info
      Logo