Kasyno online i płatności MuchBetter, depozyty przez MuchBetter

Płatności MuchBetter

MuchBetter jest kolejnym portfelem elektronicznym. Platforma ta jest dość młoda i wykorzystuje wszelkie najnowsze, innowacyjne narzędzia dające ogromny komfort użytkowania i zapewniające bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom. Czy MuchBetter rzeczywiście jest dużo lepszym portfelem od innych?

Historia MuchBetter

Firma będąca właścicielem strony MuchBetter została założona w 2017 roku. Jako jeden z młodszych portfeli, MuchBetter o wiele lepiej wpasowuje się w realia dzisiejszego rynku aniżeli te starsze. Wysiłek twórców wyraźnie się opłacił, gdyż w tym krótkim czasie do MuchBetter przeniosły się setki tysięcy klientów. Ponadto platforma została wielokrotnie nagrodzona, na przykład przez SBC Awards, EGR Awards, Payments Awards, MPE Awards czy The Cards & Payments Awards.

Zasada działania

Z MuchBetter możemy korzystać wyłącznie za pośrednictwem specjalnej aplikacji mobilnej. Apkę tę można pobrać na wszystkie urządzenia przenośne, oparte na każdym systemie.

MuchBetter jest portfelem internetowym, co oznacza, iż jego główną funkcją jest dawanie możliwości przechowywania pieniędzy. Jest to bardzo przyjemny i wygodny portfel elektroniczny, dający łatwy dostęp do konta oraz cechujący się przyjaznym i przejrzystym wyglądem. Każdy, kto zdecyduje się założyć konto w MuchBetter, zyska możliwość szybkiego wglądu w zawartość swojego konta, ale też wykonania błyskawicznego przelewu lub równie ekspresowej płatności za zakupy.

Dzięki autorskiej platformie Peer-2-Peer, możesz bezpłatnie przesłać środki do znajomych i rodziny, ale też poprosić o przelew na swoje konto. Cały proces jest bardzo łatwy i składa się jedynie z trzech prostych kroków.

Klienci MuchBetter mogą zamówić swoją własną kartę zbliżeniową MasterCard. Inną opcją jest specjalny, mały „gadżet”, który można na przykład przypiąć do kluczy i również wykorzystać do zbliżeniowych płatności w sklepach czy innych fizycznych lokalach. Użytkownicy platformy mają szansę wygrywać atrakcyjne nagrody, na przykład w formie darmowej gotówki, jaka może być wykorzystana w specjalnych grach, które z kolei pozwalają wygrać gotówkę.

Wpłaty i wypłaty środków

Aby móc rozpocząć użytkowanie MuchBetter, należy założyć konto. Możesz to zrobić na stronie lub bezpośrednio po pobraniu aplikacji na swój telefon. Proces ten jest szybki i nieskomplikowany, jednak wymaga weryfikacji danych. Później można już zacząć składać depozyty w kasynach internetowych za pomocą MuchBetter. Przelewy za pośrednictwem tej metody zawsze są szybkie, więc środki znajdą się na docelowym koncie po upływie kilku minut.

Opłaty

Przelewy w MuchBetter są bezpłatne zarówno, jeśli będziemy wpłacać pieniądze na konto, jak i wypłacać. Prowizją zostanie natomiast objęta kwota wypłacana z bankomatu. Opłatę będziemy musieli zapłacić również w przypadku przewalutowania. Nie są to jednak wysokie opłaty, gdyż te stanowią 2 i 0.99%.

Bezpieczeństwo

Klienci korzystający z MuchBetter mogą poczuć się bezpiecznie, gdyż aplikacja wykorzystuje identyfikację dotykową, specjalne kody bezpieczeństwa, system kontroli transakcji oraz daje możliwość połączenia konta z urządzeniem i logowania za pomocą TouchID. Ponadto MuchBetter wykorzystuje specjalne narzędzia chroniące dane osobowe i ograniczające dostęp do konta osobom trzecim.

FAQ

Czy mogę korzystać z MuchBetter na komputerze stacjonarnym?
MuchBetter może być użytkowany tylko i wyłącznie za pośrednictwem aplikacji.

Ile trwa przelew z MuchBetter?
Przelew powinien pojawić się na docelowym koncie w ciągu kilku minut.

We will be happy to hear your thoughts

      Dodaj Odpowiedź

      Kasyna.info
      Logo