Płatności przez Skrill w kasynie online, wpłaty i wypłaty Skrill

Płatności Skrill

Skrill jest portfelem elektronicznym będącym świetną alternatywą dla tradycyjnych metod płatności. Platforma jest niebywale użytecznym narzędziem pomagającym w zarabianiu i przelewaniu środków pomiędzy milionami klientów.

Historia Skrill

Przedsiębiorstwo, którego własnością jest platforma Skrill, powstało w 2001 roku. Początkowo funkcjonowała ona pod nazwą Moneybookers, jednak po dziesięciu latach zdecydowano się na jej zmianę. W ciągu 18 miesięcy od powstania Skrill, na stronie zarejestrowało się prawie 2 miliony użytkowników. Dziś Skrill obsługuje aż 40 walut i funkcjonuje w 200 krajach. Skrill zarejestrowany jest w Wielkiej Brytanii, a jego działalność regulowana jest przez Financial Services Authority.

Zasada działania

Skrill działa na zasadzie zwykłego portfela internetowego. Oznacza to, iż służy on do przechowywania środków, jednak może być też używany do przelewów i dokonywania różnego rodzaju płatności. Obecnie Skrill jest bardzo rozbudowanym narzędziem oferującym szereg opartych na nowoczesnych technologiach rozwiązań, na przykład:

 • Najszybsza i najprostsza metoda realizacji płatności pozwalająca na szybkie zakupy, doładowania kart i portfeli, ekspresowe przelewy.
 • Skrill 1-Tap, dzięki któremu można wykonać szybki przelew czy dokonać szybkiej płatności za usługę za pomocą jednego kliknięcia.
 • Rapid Transfer umożliwiający szybką płatność z banku. Funkcja obsługuje aż 3 000 banków i nie wymaga opuszczania strony podczas wykonywania przelewu.
 • Wózki zakupowe dostępne na platformie e-commerce. Skrill daje dostęp do 100 metod płatności w ramach jednego konta i jednej umowy.

Dodatkowo Skrill daje możliwość zamówienia fizycznej karty zbliżeniowej MasterCard, za pomocą, której można płacić w sklepach czy restauracjach. Istnieje również możliwość korzystania z wirtualnej karty, która może być używana dokładnie w taki sposób, jak zwykle karty bankowe.

Wpłaty i wypłaty środków

Skrill jest intuicyjnym i nieskomplikowanym narzędziem, które idealnie sprawdzi się przy wpłatach i wypłatach środków między użytkownikiem a kasynem. W pierwszym kroku należy założyć konto, odpowiednio je zweryfikować i podać niezbędne dane. Wpłaty oraz wypłaty mogą być dokonywane z każdego miejsca na ziemi, wystarczy tylko mieć połączenie internetowe. Wszelkie dokonywane przelewy są błyskawiczne, a sam proces nie wydaje się skomplikowany.

Opłaty

Za samo założenie konta nie ponosi się żadnych opłat. Bezpłatnie możesz również korzystać z niego pod warunkiem, że przynajmniej raz na 12 miesięcy dokonasz transakcji lub przynajmniej się zalogujesz. Opłaty obowiązują w przypadku wysyłania pieniędzy (1.45% od kwoty przelewu), przewalutowania (3.99%), wypłaty na konto bankowe (5.50 euro) oraz wypłaty środków przy użyciu karty (1.75%).

Bezpieczeństwo

Skrill stosuje wiele rozwiązań mających zapewnić klientom pełne bezpieczeństwo. Zastosowane między innymi zostały pewne standardy zapobiegające nadużyciom, zgodne z PCI Security Standards Council. Ponadto platforma udostępnia całodobową obsługę klienta. Sama strona jest odpowiednio zabezpieczona, na przykład poprzez 128-bitowe szyfrowanie czy technologię SSL. Istnieje również możliwość ustawienia 2-stopniowego uwierzytelnienia. Jak widać, bezpieczeństwo jest czymś, do czego Skrill podchodzi naprawdę bardzo poważnie.

FAQ

Czy użytkowanie Skrill jest płatne?

Samo użytkowanie portfela Skrill jest bezpłatne, jeśli chociaż raz na rok wykonasz jakąś transakcję.

Czy mogę zamówić kartę?

Tak, Skrill pozwala na zamówienie bezpłatnej karty zbliżeniowej MasterCard.

Ile trwa przelew?

Zarówno wychodzące, jak i przychodzące przelewy nie powinny zająć więcej niż kilka minut.

We will be happy to hear your thoughts

   Dodaj Odpowiedź

   Kasyna.info
   Logo