Wpłaty do kasyna online przez kartę Paysafecard – dowiedz się więcej

Płatności Paysafecard

Paysafecard to rozbudowana platforma umożliwiająca dokonywanie anonimowych wpłat poprzez przedpłacone karty, ale też działająca na zasadzie portfela elektronicznego. Metoda ta jest dziś bardzo popularna ze względu na szybkość i łatwość transakcji.

Historia Paysafecard

Firma Paysafecard powstała w Austrii w 2000 roku. Na początku funkcjonowała jako samodzielny produkt w postaci kart przedpłaconych. W 2013 roku Paysafecard stała się częścią należącej do Skrill grupy Optimal Payments Group. Wraz z rozbudowaniem marki o kolejne narzędzia, firma zmieniła w 2015 roku nazwę na Paysafe. Do 2018 roku Paysafecard była już używana w aż 40 krajach. Ponadto wchłonęła mniejsze przedsiębiorstwa, takie jak Wallie czy Ukash.

Zasada działania

Z Paysafecard możemy korzystać na kilka różnych sposobów. Podstawowym produktem są specjalne karty przedpłacone, na których wydrukowany jest 16-cyfrowy numer. Numer ten można wprowadzić na dowolnej platformie obsługującej płatności Paysafecard. Każda karta ma odpowiednią wartość i może zostać kupiona w sklepach czy na stacjach benzynowych. Pełna lista sieci, w których można ją nabyć, znajduje się na stronie producenta.

Jest to alternatywna, szybka, niezwykle wygodna i co najważniejsze anonimowa metoda wpłaty. Kuponiki nabywane w sklepach nie są powiązane z danymi osobowymi, więc nazwisko wpłacającego nigdzie nie widnieje. Dzięki temu Paysafecard jest tak chętnie używana w środowisku graczy, zwłaszcza klientów kasyn internetowych.

Paysafecard funkcjonuje również jako samodzielny portfel elektroniczny. Działa on na dokładnie takiej samej zasadzie, jak inne, na przykład Neteller czy Skrill. Portfel ten również można doładować poprzez zakupione w sklepach karty, ale również za pomocą każdej innej metody płatności.

Wpłaty i wypłaty środków

Karty przedpłacone mogą zostać użyte tylko i wyłącznie podczas składania depozytu. Korzystając z tej metody nie mamy możliwości wypłacenia środków z kasyna. Niektóre kasyna umożliwiają jednak bezproblemowe i szybkie wpłaty przy użyciu tej metody. Jeżeli natomiast zdecydujesz się skorzystać z portfela elektronicznego Paysafe, w pierwszym kroku będziesz musiał założyć konto na stronie i potwierdzić swoje dane.

Opłaty

Założenie konta oraz jego użytkowanie jest bezpłatne. Może się jednak zdarzyć, że jeśli przez rok nie będziesz wykonywać żadnej transakcji, z konta zostanie pobrana miesięczna opłata w wysokości 20 zł. Paysafe pobiera opłatę za przewalutowanie, o ile podczas przelewu takowe będzie wymagane. Ponadto warto zapoznać się z minimalnymi i maksymalnymi limitami wpłat i wypłat, które znajdują się w umieszczonej na stronie tabelce.

Bezpieczeństwo

Paysafecard przykłada dużą wagę do bezpieczeństwa swoich klientów. Poza wszelkimi narzędziami zapewniającymi bezpieczeństwo, w dużej mierze ważne jest również to, by każdy sam starał się na własną rękę chronić w sieci swoje dane. Dlatego też na stronie umieszczone są wszelkie niezbędne informacje na temat tego, w jaki sposób użytkować Paysafecard tak, by nikt nigdy nie uzyskał dostępu do naszego konta ani danych osobowych czy bankowych.

FAQ

W jakich sklepach kupię karty Paysafecard?
W sklepach takich sieci, jak na przykład Empik, Kolporter, Lotos, Real, Żabka, Auchan i wielu innych.

Czy Paysafecard umożliwia zamówienie karty?
Nie, Paysafecard występuje tylko w postaci kart przedpłaconych. W ofercie na chwilę obecną nie ma kart debetowych ani kredytowych.

We will be happy to hear your thoughts

      Dodaj Odpowiedź

      Kasyna.info
      Logo