Jak wpłacać i wypłacać w kasynie online za pomocą Neteller

Płatności Neteller

Neteller jest jednym z wielu internetowych portfeli, umożliwiających szybkie i bezpieczne transfery pieniędzy i płatności w obrębie wielu zewnętrznych platform, na przykład sklepów czy kasyn.

Historia Neteller

Neteller powstał w 1999 roku w Kanadzie. Należy do spółki Optimal Payments Limited, znanego również jako Paysafe Group. Grupa ta jest właścicielem także innych platform, w tym Skrill czy Paysafecard. Neteller jest zatem częścią największego w Europie przedsiębiorstwa związanego z elektronicznymi przelewami. Dziś Neteller działa w 16 językach i obsługuje prawie 30 światowych walut. Ponadto Neteller angażuje się w internetowy hazard. Za jego pomocą gracze wpłacili do kasyn całe dziesiątki milionów dolarów.

Zasada działania

Neteller to platforma, na której zakładamy konto po to, by mieć alternatywne miejsce do przechowywania pieniędzy. Za jego pomocą można również robić przelewy czy wykonywać natychmiastowe płatności za usługi czy też płacić w sklepach. Klienci Neteller zostaną nagrodzeni specjalnymi, tajemniczymi prezentami.

Neteller może być używany przez prywatnych klientów, ale stanowi również niezastąpione narzędzie biznesowe. Oferuje także szybkie płatności międzynarodowe w ponad 200 krajach.

Za jego pomocą można samodzielnie nabywać kryptowaluty, w tym Bitcoin czy Ethernum. Dla niektórych jest to wielkie ułatwienie, zwłaszcza zważywszy na to, że proces nie wymaga dodatkowej weryfikacji. Ponadto użytkownik ma możliwość śledzenia kursów, ich wzrostów oraz spadków.

Neteller produkuje swoje własne karty. Mogą to być fizyczne karty zbliżeniowe MasterCard oraz wirtualne karty pozwalające na szybkie przelewy internetowe. Karta Net+ jest bezpłatna i może zostać użyta wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty MasterCard. Przydatna w codziennym użytkowaniu mogę okazać się aplikacja, dzięki której możesz wykonywać przelewy czy płacić w sklepach mając przy sobie jedynie telefon z internetowym połączeniem.

Wpłaty i wypłaty środków

Przeważająca większość przelewów pomiędzy graczami a kasynami odbywa się za pośrednictwem portfela Neteller. Sam proces poprzedza konieczność założenia konta i weryfikacji danych. Następnie można bez przeszkód wpłacać i wypłacać środki z każdego miejsca na ziemi. Neteller charakteryzuje się szybkim przewalutowaniem, dzięki czemu z jego usług można korzystać grając w niemal każdym kasynie online.

Opłaty

Założenie konta oraz korzystanie z niego jest oczywiście bezpłatne. Należy jednak zawsze mieć na względzie, że opłatami i prowizjami są jednak objęte poszczególne interakcje, takie jak:

 • Wpłaty z zewnętrznych platform i kart – 2.5%
 • Opcja wypłaty środków – 10 dolarów dla wypłaty na konto w banku, 1.45% w przypadku przelewów, 3.49% dla wypłaty na portfel Skrill

Bezpieczeństwo

Portfel Neteller cieszy się ogromnym zaufaniem. Twórcy platformy włożyli wiele wysiłku w to, by ich klienci byli bezpieczni i nieustannie chronieni, dzięki kilku istotnym rozwiązaniom, takich jak zgodność z PCI DSS, 3-D Secure, monitorowanie transakcji w czasie rzeczywistym, dostęp do czarnych list, szyfrowanie 256-bitowe czy weryfikacja kodów CV2/CVV.

FAQ

Jakie poniosę opłaty za korzystanie z Neteller?
Użytkowanie oraz korzystanie z konta są bezpłatne. Większość przelewów jest natomiast obciążona prowizją.

Ile trwają przelewy?
Każdy przelew powinien dotrzeć na docelowe konto w czasie nieprzekraczającym kilka minut.

Czy Neteller to bezpieczny portfel?
Tak, Neteller wykorzystuje nowoczesne technologie zapewniające klientom pełne bezpieczeństwo.

We will be happy to hear your thoughts

   Dodaj Odpowiedź

   Kasyna.info
   Logo